Kontakt

Želite da naručite neki naš proizvod, da dobijete dodatne
informacije ili da se konsultujete?

Centrala  

1

Adresa: Vojvođanska 165,
22304 Novi Banovci
R Srbija

G

GPS: N44 56.778 E20 17.472

J

Tel: 022 / 341 – 452
022 / 342 – 790
022 / 343 – 197
022 / 343 – 198

V

Fax: 022 / 342 – 243 (direktna linija)

A

Email: office@vitaelko.com

S

Radno vreme: 08:00-16:00 svakog radnog dana

Pogledajte kako nas možete pronaći


Prikaz na celoj stranici

Kancelarija u Nišu

Koga možete tražiti?

b

INDUSTRIJSKA AUTOMATIZACIJA

Jelena Damjanović

Executive Director Automation Division\CEO
jelena@vitaelko.com

mob: 063 583 533

Srđan Beljin

Director of Industrial Automation Division
srdjan@vitaelko.com

mob: 063 7480 880

Dušan Beljin

Technical Support
dusan@vitaelko.com

mob: 064 2268 161

Bogdan Šimić

Sales Manager & Logistics Coordinator
bogdan@vitaelko.com

mob: 069 212 9944

Goran Cimeša

Sales Engineer
goran.cimesa@vitaelko.com

mob: 063 705 1704

Marina Kiš

Logistics Manager
marina@vitaelko.com

mob: 061 230 89 09

c

INDUSTRIJSKA AUTOMATIZACIJA - kancelarija Niš

Dejan Stojičić

Inside Sales Engineer
dejan.stojicic@vitaelko.com

mob: 062 552 574

c

ELEKTRONSKE KOMPONENTE:

Dejan Damljanović

Director of Electronic Components Division
dejan@vitaelko.com

mob: 064 19 39 159

Nemanja Topić

Inside Sales Engineer
nemanja@vitaelko.com

mob: 063 722 69 86

Aleksandar Zelić

Inside Sales Engineer
aleksandar@vitaelko.com

mob: 063 836 42 08

Dejan Grabež

Inside Sales Engineer
dejan.grabez@vitaelko.com

mob: 064 3848 662

Nikola Križanović

Inside Sales Engineer
nikola@vitaelko.com

mob: 064 123 5905

Dragan Damljanović

Inside Sales
dragand@vitaelko.com

mob: 063 116 4341

Katarina Trivunović

Inside Sales
katarina@vitaelko.com

mob: 062 206 999

c

ELEKTRONSKE KOMPONENTE - Slovenija

Marko Strajnar

Sales Engineer
marko.strajnar@vitaelko.com

mob: +386 40 89 20 62

b

PROIZVODNJA I LOGISTIKA:

Mane Trbović

Logistika
mane@vitaelko.com

mob: 062 9734 629

Srđan Resanović

Logistika
srdjan.resanovic@vitaelko.com

Smilja Kriška

Proizvodnja
(kontakt na fiksni tel.)
a

DIREKTOR:

Nenad Damjanović

General Manager
nenad@vitaelko.com
Go to top

VitaELKO.com © 2021. Sva prava zadržana.
Web dizajn: Etik.rs