Kontakt

Želite da naručite neki naš proizvod, da dobijete dodatne
informacije ili da se konsultujete?

Centrala  

1

Adresa: Vojvođanska 165,
22304 Novi Banovci
R Srbija

G

GPS: N44 56.778 E20 17.472

J

Tel: 022 / 341 – 452
022 / 342 – 790
022 / 343 – 197
022 / 343 – 198

V

Fax: 022 / 342 – 243 (direktna linija)

A

Email: office@vitaelko.com

S

Radno vreme: 08:00-16:00 svakog radnog dana

Pogledajte kako nas možete pronaći


Prikaz na celoj stranici

Koga možete tražiti?

b

INDUSTRIJSKA OPREMA I SENZORI:

Jelena Damjanović

KEY ACCOUNT MANAGER
jelena@vitaelko.com

mob: 063 583 533

Srđan Beljin

Director of Industrial Automation Division
srdjan@vitaelko.com

mob: 063 7480 880

Dušan Beljin

INSIDE SALES ENGINEER
dusan@vitaelko.com

mob: 064 2268 161

Bogdan Šimić

INSIDE SALES
bogdan@vitaelko.com

mob: 069 212 9944

c

ELEKTRONSKE KOMPONENTE:

Dejan Damljanović

Director of Electronic Components Division
dejan@vitaelko.com

mob: 064 19 39 159

Dragan Antalić

FIELD APPLICATION ENGINEER
dragan@vitaelko.com

mob: 063 326 441

Nemanja Topić

INSIDE SALES ENGINEER
nemanja@vitaelko.com

mob: 063 722 69 86

Aleksandar Zelić

INSIDE SALES ENGINEER
aleksandar@vitaelko.com

mob: 063 836 42 08

Dejan Grabež

INSIDE SALES ENGINEER
dejan.grabez@vitaelko.com

mob: 064 3848 662

c

ELEKTRONSKE KOMPONENTE - Slovenija

Marko Strajnar

SALES ENGINEER
marko.strajnar@vitaelko.com

mob: +386 40 89 20 62

b

PROIZVODNJA I LOGISTIKA:

Mane Trbović

LOGISTIKA
mane@vitaelko.com

mob: 062 9734 629

Smilja Kriška

PROIZVODNJA
(kontakt na fiksni tel.)
a

DIREKTOR:

Nenad Damjanović

GENERAL MANAGER
nenad@vitaelko.com
Go to top

VitaELKO.com © 2019. Sva prava zadržana.
Web dizajn: Etik.rs